Ostatnia wizyta: Teraz jest 29 mar 2024, o 01:26


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: 45 lub 46 zlot
PostNapisane: 7 lut 2017, o 12:44 
Coś już napisał
Coś już napisał

Dołączył(a): 28 lis 2009, o 11:04
Posty: 84
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Jeszcze 44. się nie odbył a już propozycja 45. lub 46 zlotu.

Napisałem o tym przy okazji pomysłów na punktację konkursu nalewek:

Generał napisał: "Czesiek, masz rację z tym duchem, czy sercem w nalewce, ale to tak, jak mam pyszne wino śliwkowe, a nie wystawię do konkursu, bo klarowności zero. Nadaje się do picia tylko w białych plastikowych kubkach po ciemku lub co najwyżej przy blasku ogniska w bezksiężycową noc."

Moja odpowiedź: "W tym wątku jest coś najważniejszego – traktuję to jako świetny pomysł na 45 lub 46 zlot: wyjazdowy, rodzinny, piątkowo-sobotni, lub sobotnio-niedzielny, na kempingu z możliwością wynajęcia domków, z ogniskiem i rozmowami do rana, które być może wygenerują nowe pomysły na ożywienie i zaktywizowanie ŁKW."

Co o tym myślicie?

_________________
Pozdrawiam -
Czesław "Piotr"


"Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące."
A. Woolicot


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 45 lub 46 zlot
PostNapisane: 7 lut 2017, o 13:48 
Nałogowy bywalec
Nałogowy bywalec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 paź 2009, o 16:59
Posty: 894
Z pewnością pomysł jest fajny i gdyby został zrealizowany byłoby przyjemnie.

pozdrawiam
D.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 45 lub 46 zlot
PostNapisane: 7 lut 2017, o 22:38 
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 paź 2009, o 15:37
Posty: 1078
Lokalizacja: Łódź-Rzgów
Świetny pomysł, 45 Zlot (proponował bym koniec maja lub początek czerwca) połączony z Konkursem nalewek. Co do kryteriów ocen nalewek to można na takim Zlocie/Konkursie przeprowadzić walidację 2 różnych kryteriów oceny. Następnie wybrać lepszy lub dokonać kompilacji w celu osiągnięcia najlepszego rezultatu.
Nawet chyba mam pomysł lokalizacji takiego Zlotu.

_________________
Pozdrawiam serdecznie.
Damian

"...Nikt się od miodu po ziemi nie toczy,
Miód tylko lepszej dodaje miny,
Najeża wąsy, stroi czupryny,
Moc leje w piersi, odwagę w oczy..."
Tomasz Zan


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 45 lub 46 zlot
PostNapisane: 7 lut 2017, o 23:03 
Nałogowy bywalec
Nałogowy bywalec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 paź 2009, o 16:59
Posty: 894
Damian napisał(a):
Świetny pomysł, 45 Zlot (proponował bym koniec maja lub początek czerwca) połączony z Konkursem nalewek. Co do kryteriów ocen nalewek to można na takim Zlocie/Konkursie przeprowadzić walidację 2 różnych kryteriów oceny. Następnie wybrać lepszy lub dokonać kompilacji w celu osiągnięcia najlepszego rezultatu.
Nawet chyba mam pomysł lokalizacji takiego Zlotu.


:?: uchyl rąbka ;)

D.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 45 lub 46 zlot
PostNapisane: 7 lut 2017, o 23:10 
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 paź 2009, o 15:37
Posty: 1078
Lokalizacja: Łódź-Rzgów
Proszę http://wikimapia.org/25523023/pl/Pole-k ... e-U-Sikory bywałem tam latem z przyczepą, są również domki do wynajęcia można postawić namiot, dla każdego coś miłego, odległość od Łodzi nie jest porażająca.

_________________
Pozdrawiam serdecznie.
Damian

"...Nikt się od miodu po ziemi nie toczy,
Miód tylko lepszej dodaje miny,
Najeża wąsy, stroi czupryny,
Moc leje w piersi, odwagę w oczy..."
Tomasz Zan


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 45 lub 46 zlot
PostNapisane: 9 lut 2017, o 21:48 
Bywalec
Bywalec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2010, o 21:23
Posty: 131
Lokalizacja: Łódź
Super fajna propozycja, gdzieś już o tym było, to znaczy ognisko i nasze trunki. O ile dobrze kojarzę, miały być to Łagiewniki (choć nie koniecznie) z miejscem na ognisko i ruszt do pieczenia, (miejsca postoju przy drodze).
Damian napisał(a):
odległość od Łodzi nie jest porażająca.
To fakt, ale osobiście wolałbym i to chyba nie tylko ja, dużo bliżej. Jeśli nie jest bez znaczenia frekwencja, to proponowałbym obrzeża Łodzi. Wybór jest ogromny i zapewne znajdziemy coś dla nas. Ot choćby Wiśniowa Góra, Grotniki, Łagiewniki, Arturówek, Dzierżązna, itp, itd. Ośrodki z noclegiem do wytrzeźwienia, a można też rodzinę poprosić o odebranie po wszystkim, bo odległości pozwolą na to. Oczywiście można i tu i tam, w kilka osób przyjechać jednym autem (minimalizacja kosztów), jednak sam czas podróży przemawia za mniejszymi odległościami.
Ale to tylko moja propozycja, mój głos w dyskusji o takim spotkaniu. Sam pomysł popieram.

_________________
Jeśli masz ochotę na kielicha -opór jest daremny.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 45 lub 46 zlot
PostNapisane: 10 lut 2017, o 10:56 
Nałogowy bywalec
Nałogowy bywalec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 paź 2009, o 16:59
Posty: 894
Waldek napisał(a):
To fakt, ale osobiście wolałbym i to chyba nie tylko ja, dużo bliżej. Jeśli nie jest bez znaczenia frekwencja, to proponowałbym obrzeża Łodzi. Wybór jest ogromny i zapewne znajdziemy coś dla nas. Ot choćby Wiśniowa Góra, Grotniki, Łagiewniki, Arturówek, Dzierżązna, itp,

Opcja proponowana przez Waldka ma swoje zalety.
Przypomnę też o opcji w Gostomii (Generał i Tatami byli) .
Nie jest to co prawda rzut kamieniem,ale jak gdyby ,,grunt przygotowany"
Chociaż co ,,bliżej" to ,,bliżej" ;)

pozdrawiam
D.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 45 lub 46 zlot
PostNapisane: 10 lut 2017, o 16:20 
Nałogowy bywalec
Nałogowy bywalec

Dołączył(a): 25 paź 2009, o 08:22
Posty: 503
Gostomia u mnie wpisane na stałe w kalendarz wydarzeń. Zachęcam wszystkich do spróbowania choć raz. Na pewno nie pożałujecie. Są śpiewy, dyskusje do rana, kajaki, ogniska, kociołek itd.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 45 lub 46 zlot
PostNapisane: 10 lut 2017, o 20:31 
Moderator
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 paź 2009, o 15:37
Posty: 1078
Lokalizacja: Łódź-Rzgów
Gostomia to wg tego co słyszałem z opowieści świetna impreza, sam kiedyś jeździłem po Zlotach wyjazdowych jeszcze w czasach uczestnictwa w WSiMP, wszystkie wspominam bardzo dobrze.

Natomiast Gostomia, Gostomią, a my myślmy o Naszym Zlocie, moja propozycja Niedźwiadów Małych była mam nadzieję jedną z wielu, proponuje zgłaszać różne propozycje i dokonany wyboru.

Jedynie proszę o to by propozycje nie były ogólnikowe, a dotyczyły konkretnego miejsca które może sprostać potrzebom Zlotu wyjazdowego (zaplecze sanitarne i możliwości noclegowe ew rozbicia namiotów).

Zlot wyjazdowy to nie tylko degustacja trunków, to powinna być również okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu ze swoimi znajomymi i rodziną do spokojnego biesiadowania i nocnych dyskusji, wtedy ma to sens i szansę na powtórkę w przyszłości. Być może sami z czasem powołamy imprezę podobną lub lepszą :D od Gostomii.

_________________
Pozdrawiam serdecznie.
Damian

"...Nikt się od miodu po ziemi nie toczy,
Miód tylko lepszej dodaje miny,
Najeża wąsy, stroi czupryny,
Moc leje w piersi, odwagę w oczy..."
Tomasz Zan


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 45 lub 46 zlot
PostNapisane: 10 lut 2017, o 22:54 
Nałogowy bywalec
Nałogowy bywalec
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 paź 2009, o 16:59
Posty: 894
Damian napisał(a):

Zlot wyjazdowy to nie tylko degustacja trunków, to powinna być również okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu ze swoimi znajomymi i rodziną do spokojnego biesiadowania i nocnych dyskusji, wtedy ma to sens i szansę na powtórkę w przyszłości. Być może sami z czasem powołamy imprezę podobną lub lepszą :D od Gostomii.


Co racja to racja :)

pozdrawiam
D.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.039s | 14 Queries | GZIP : Off ]