Łódzki Klub Winiarzy
http://www.klubwiniarzy.pl/forum/

III KONKURS WIN DOMOWYCH ŁÓDŹ 2011
http://www.klubwiniarzy.pl/forum/viewtopic.php?f=51&t=308
Strona 1 z 3

Autor:  general aidid [ 12 paź 2011, o 22:32 ]
Tytuł:  III KONKURS WIN DOMOWYCH ŁÓDŹ 2011

Temat zapodałem na stronie http://www.winesathome.co.uk/forum/foru ... y.php?f=48 . Może i późno, ale sam szef strony wyraził zainteresowanie uczestnictwem, jeśli zdoła wrócić na czas do kraju.

Autor:  Geronimo [ 27 paź 2011, o 16:08 ]
Tytuł:  Re: III KONKURS WIN DOMOWYCH ŁÓDŹ 2011

Witajcie ;)
Jak tam przygotowania do konkursu?
Ja to się zastanawiam co stworzyć i co wystawić ? ;)

A Wy -Koledzy i Koleżanki na jakim etapie jesteście? :)
pozdrawiam

Autor:  kolman [ 27 paź 2011, o 16:34 ]
Tytuł:  Re: III KONKURS WIN DOMOWYCH ŁÓDŹ 2011

Ja szykuję się raczej na sędziowanie... Mógłbym ściemniać, że zależy mi na byciu bezstronnym ale prawda jest taka, że na ten rok nie dojrzało mi nic wybitnego;)

Pozdrawiam i do zobaczenia 5. listopada:)

Autor:  Damian [ 28 paź 2011, o 09:05 ]
Tytuł:  Re: III KONKURS WIN DOMOWYCH ŁÓDŹ 2011

Filip, tu nie chodzi o wystawianie jedynie wybitnych win, jest okazja porównania swoich wyrobów z innymi, jednym słowem daj coś na konkurs :D

Autor:  Geronimo [ 29 paź 2011, o 15:00 ]
Tytuł:  Re: III KONKURS WIN DOMOWYCH ŁÓDŹ 2011

kolman napisał(a):
że na ten rok nie dojrzało mi nic wybitnego;)


mnie niestety też nie :( a wystawię ;)
pozdrawiam

D.G.

Autor:  Łukasz [ 29 paź 2011, o 19:14 ]
Tytuł:  Re: III KONKURS WIN DOMOWYCH ŁÓDŹ 2011

Ja właśnie za chwilkę wchodzę dokonac selekcji...

Autor:  waclaw1960 [ 1 lis 2011, o 11:10 ]
Tytuł:  Re: III KONKURS WIN DOMOWYCH ŁÓDŹ 2011

właściwie to jaki jest ostateczny termin przekazywania trunków,?

Autor:  Damian [ 1 lis 2011, o 20:03 ]
Tytuł:  Re: III KONKURS WIN DOMOWYCH ŁÓDŹ 2011

Ostateczny termin to czwartek 3 listopada, w drodze wyjątku w związku z faktem że niektórzy są na wyjazdach w ramach 1 listopada, można w wyjątkowych sytuacjach dostarczyć w piątek 4 listopada, byle tylko przed osiemnastą. :D

Jeśli ktoś dostarczy w sobotę, może spodziewać się, że wino nie zostanie dopuszczone do konkursu, ale zostanie wypite :twisted: 8-)

Autor:  Łukasz [ 2 lis 2011, o 00:08 ]
Tytuł:  Re: III KONKURS WIN DOMOWYCH ŁÓDŹ 2011

Właśnie zabutelkowałem wina na konkurs:) Jutro podrzucę je do Biowinu... Mam tylko problem z nazwaniem jednego wina - bo technicznie rzecz ujmując jest to białe wino, a w barwie jednak widac czerwień, więc może potraktowac je jako różowe? Była już dyskusja na temat kolorów wina, ale nie wszyscy znają argumenty dlaczego białe to czerwone a czerwone to białe (sędziowie z zewnątrz), a nie chciałbym żeby straciło kilka punktów przez to... Byłoby to wino z III kategorii czyli wina słodkie więc jeśli podziału na barwy nie będzie to jest OK ale jeśli by była to lipa...
Celowo nie piszę jaki jest surowiec, żeby sędziom w tej kategorii nie sugerowac nic bo jest charakterystyczny...

Autor:  Damian [ 2 lis 2011, o 09:45 ]
Tytuł:  Re: III KONKURS WIN DOMOWYCH ŁÓDŹ 2011

Tu na Forum nie podawaj nazwy surowca, ale w kwestionariuszu zgłoszeniowym podaj koniecznie.

Postaramy się w tym roku technicznie tak to rozegrać, żeby sędziowie wiedzieli z jakiego surowca podstawowego jest wino, jest to niezbędne do pełnej i poprawnej oceny.

Strona 1 z 3 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/